ایران چارتر

سامانه ایران ایر چارتر


یکی از شاخه های سامانه ایران ایر سامانه اینترنتی ایران ایر چارتر است که به عنوان چارترکننده ایران ایر در حال فعالیت مستمر و شبانه روزی است.  سامانه ایران ایر چارتر با دارا بودن وبسایتی منظم، مدون و مشخص در همه خطوط پروازهای داخلی و خارجی است که مسافر به راحتی می تواند از آن در جهت ثبت نام ها، زمان های پرواز و نوع آن ها به خوبی اطلاع حاصل نمایند.


سامانه ایران ایرچارتر در همکاری با شرکت هتل پل (سامانه ایران هتل پل) مجموعه ای کامل از خدمات گردشگری را در اختیار دارد. این دو سامانه یعنی ایران ایرچارتر و سامانه ایران هتل پل با امکاناتی از قبیل صدور اینترنتی بلیط های پرواز، رزرو آنلاین هتل ها در سراسر کشور، تورهای گردشگری، معرفی بهترین هتل ها ، معرفی هر هتل با درون مایه ای متفاوت و کامل و همچنین معرفی صنایع دستی هر منطقه و ... یک گردهمایی از خدمات گردشگری را تشکیل داده اند.


از دیگر مزایای سامانه ایران ایر چارتر آنلاین بودن 24 ساعته آن است که در هر ساعت از شبانه روز برای ارائه خدمات گردشگری به مسافران محترم آماده است.  از طرفی سامانه ایران ایر چارتر دارای مدیریت متخصص در امور گردشگری و پروازهای سیستمی و چارتری است که مشاوره تلفنی به مسافران و گردشگران را از ابتدا در لیست فعالیت ها و خدمات خود خود دارد.  احترام به مسافر و ارجح بودن ایشان در همه امور مسافرتی و رعایت تمام حقوق وی از اهم اصول شرکت ایران ایرچارتر بوده، هست و خواهد بود.  اعتماد مردم به شرکت ایران ایر چارتر از جمله دستاوردهای مهمی است که طی سالیان اخیر به طور روز افزون شرکت ایران ایر چارتر شاهد آن بوده است.  سامانه ایران ایرچارتر مفتخر است که بلیط های چارتری را با تخفیف های قابل توجه به مسافران محترم به فروش برساند.