ایران ایر

ایران ایر 


آنچه مسلم است با پیشرفت های روز به روز در امور مسافرتی و مشکل شدن رفت و آمدها تشکیل زیرساخت های سفر از جمله شرکت های مسافرتی لازمه تسهیل مسافرت ها به ویژه سفرهای هوایی می باشد. به تدریج و با پیشرفت های هوانوردی شرکت های بزرگ مسافربری و گردشگری ظهور یافتند تا در پیشبرد اهداف گردشگری و ارائه خدمات نوین به مسافران گام های مهمی بردارند. از شرکت های مهم و بزرگ هواپیمایی شرکت هما است که آغاز فعالیت آن به سال 1324 هجری خورشیدی باز می گردد که تا 17 سال پس از آن یعنی تا سال 1341 عنوان اولین و تنها خط هوایی ایرانی را دارا بوده است.  این شرکت که تحت برند ایران ایر فعالیت داشته اکثر خطوط هوایی داخلی و خارجی را تحت پوشش خود دارد.


شرکت هما ایران ایر در دهه پنجاه خورشیدی دوران طلایی خود را سپری و با افت و خیزهایی در دوره های بعدی و تا کنون به فعالیت خود در خصوص جابجایی مسافران داخلی و خارجی همواره پیشرو بوده و به میلیون ها مسافر تا کنون از نقاطی به نقاط دیگر خدمات رسانی می کند.


شرکت بین المللی هما که با برند ایران ایر فعالیت می کند با قدمتی بیش از نیم قرن اهرمی قدرتمند در صنعت گردشگری ایران است که در امر صادرات ، واردات و شبکه های پست در خطوط داخلی و بین المللی نیز دارای فعالیت است. شرکت ایران ایر در تلاش است که با پیمایش مسیر توسعه و در نظر داشتن بهترین ها در همه امور پروازی و مسافرتی در جهت نیل به اهداف والا پروازی بلند داشته باشد و وظایف مشخص و معلوم خود را به بهترین شکل ممکن به انجام رساند. 


اعتماد و رضایت مردم از اصول اولیه و مهم در هر کاری است که شرکت ایران ایر به واسطه قدمت